Česká televize představila svůj podzimní program pod heslem Velký podzimní festival ČT. Podle generálního ředitele České televize Patra Dvořáka chce být kvalitní alternativou ke komerčním stanicím.

"Když žena přepne na vztahový seriál, my nabídneme mužům kriminálku. Věříme, že tento boj o dálkový ovladač vyhrají muži, a tím pádem i Česká televize," řekl k podzimnímu vysílacímu schématu Dvořák.

Stanice chystá spoustu novinek. Mezi ně patří i třináctidílný seriál Neviditelní, který Česká televize představila na karlovarském filmovém festivalu. Komediální seriál o českých vodnících naváže na filmovou komedii Václava Vorlíčka Jak utopit dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách. ČT ho nasadí v pátek od osmi večer.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.