Společnost Vítězné náměstí podala kasační stížnost proti nedávnému rozsudku, jímž městský soud v Praze zrušil úpravu územního plánu v souvislosti s projektem Lední medvěd na Vítězném náměstí v Praze 6.

Sdělil to mediální zástupce firmy patřící do skupiny PPF Real Estate Mirek Beneš. Investor projektu žádá, aby Nejvyšší správní soud (NSS) v Brně rozsudek zrušil a vrátil jej zpět městskému soudu k opětovnému projednání.

Lední medvěd původně získal výjimku z územního plánu. Svým rozsahem se totiž stavba nevešla do omezení, které pro Vítězné náměstí v současné době platí. Proti udělení výjimky následně podali žalobu dva obyvatelé z okolních domů. Soud ve věci rozhodl v jejich prospěch.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.