Po celém světě existují desítky studijních programů zaměřujících se na sportovní management. Jedním z nejprestižnějších je roční magisterský kurz FIFA Master.

Jeho absolventi sice nejsou vidět na trávnících nebo v kabinách během zápasů nebo závodů, ale obsazují ty nejvyšší posty v mezinárodních sportovních organizacích, jako jsou FIFA, UEFA, Mezinárodní olympijský výbor nebo Světová antidopingová agentura a mnoho dalších.

Jakub Mihule je prvním Čechem, kterému se podařilo program absolvovat. "Sport má tolik specifik, že v současné době je akademický základ ve vrcholovém managementu naprosto nezbytný," říká Mihule.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.