Televizím v létě výrazně ubyli diváci. Zatímco například na jaře sledovaly Ordinaci v růžové zahradě 2 až dva miliony lidí, přes léto se nejsledovanějším pořadem dne stával i ten, na který se dívalo jen půl milionu diváků.

Jediným pořadem, který překonával i milionovou hranici, byli Chalupáři. Seriál z roku 1975 vysílala Nova každé úterý a čtvrtek.

Dařilo se také Kriminálce Anděl, kterou Nova nabízela v pondělí. Dívalo se na ni kolem 900 tisíc lidí.

Ostatní dny ale byly pro Novu slabší. Středeční Comeback zaujal přes půl milionu lidí. Páteční seriál Expozitura dokonce stanice přesunula z 20. hodiny na pozdější čas, protože ho sledovalo jen 350 tisíc diváků. V sobotu se Nova většinou přetahovala o nejsledovanější pořad s Českou televizí a v neděli její filmy porážela Prima se Svatbami v Benátkách.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.