Doprava a parkování budou opět jedním z hlavních témat nadcházející kampaně před podzimními komunálními volbami v Praze. Někteří politici přicházejí i s neotřelými způsoby řešení. 

Například kandidát Hnutí pro Prahu Zbyněk Passer by zavedl ceny parkování podle toho, jak jsou blízko centru, nebo podporu regionálních vlaků. 

Petr Štěpánek z trojkoalice by se zase inspiroval ve Vídni, kde může každý parkovat téměř kdekoli, pouze za odlišnou taxu a na různě dlouhou dobu. Jednorázové platby by pak byly možné pomocí mobilů nebo nákupem lístků v trafikách.

Opakují se i návrhy na provoz městské hromadné dopravy zdarma nebo stavbu metra D. 

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.