Praha se přibližuje Vídni a Berlínu. Vlakem. Už v pátek se otevírá nová vlaková zastávka Praha-Podbaba. Do konce roku by měla být hotová zastávka na pražském Kačerově.

Hlavní město je tak blíž městskému železničnímu systému S-Bahn, který je známý právě v německých a rakouských městech. Tam zajišťuje rychlejší cestování, protože vlak spojuje okrajové čtvrti a nezastavuje tak často jako metro nebo tramvaje.

Praha oproti minulosti zažije boom. Za posledních patnáct let byla v hlavním městě otevřena jediná zastávka – v Komořanech. Teď plánuje stanice i v Edenu nebo na Výstavišti.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.