Martin Bernát odešel před sedmi lety studovat do zahraničí. Chemii se věnoval na univerzitách v Anglii i Americe, po jejich dokončení pracoval i v Nizozemsku či Londýně. Zkušenosti, které v zahraničí získal, by mu prý české školy dát nemohly.

"Člověk vidí, která škola je lepší nebo horší, a podle toho se při výběru řídí. To byl jeden z důvodů, proč jsem vyrazil studovat do zahraničí," říká sedmadvacetiletý muž, který se dnes živí jako investiční analytik. A není jediný, kdo se po zážitcích na české střední škole začal poohlížet po jiných možnostech.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.