Na konci září začíná školní rok i vysokoškolákům. Do České republiky přijede zhruba osm desítek studentů ze zemí, které jsou postiženy ebolou.

Ministerstvo zdravotnictví pro tyto studenty nechá vyvěsit upozornění v angličtině a češtině. Letáky budou na všech děkanátech vysokých škol a studentských kolejích po celé republice.

Rektoráty zároveň musejí poslat jmenné seznamy vysokoškoláků z dotčených zemí. Každého studenta pak bude kontaktovat příslušná krajská hygienická stanice, která by měla vyhodnotit jeho epidemiologické riziko pro pobyt v Česku.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.