Sedm reklamních společností včetně reklamní společnosti Bigboard.cz pozastavilo kampaň TOP 09 v Praze. Svaz provozovatelů venkovní reklamy, který firmy zastupuje, začal ve čtvrtek přelepovat billboardy, na kterých je primátor Tomáš Hudeček (TOP 09).

Nelíbí se jim, že rada hlavního města schválila pražské stavební předpisy, podle kterých by neměly v Praze přibýt žádné další stavby pro reklamu větší než šest metrů čtverečních, tedy hlavně billboardy.

Svaz navíc tvrdí, že TOP 09 má svou kampaň na billboardech, které nejsou povolené stavebním úřadem.

"Billboardová lobby kvůli svému zájmu a profitu diskriminuje jedinou politickou stranu a ovlivňuje tak volby. Je to bezprecedentní útok na svobodu politické soutěže," řekl Hudeček.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.