Národohospodářské fakultě Vysoké školy ekonomické hrozí, že čtyři z jejích magisterských oborů budou omezeny a nebudou moci přijímat další studenty. Předsedkyně komise Vladimíra Dvořáková v České televizi uvedla, že důvodem jsou výrazné nedostatky v personálním zabezpečení oborů.

"Národohospodářská fakulta dlouhodobě spoléhala na to, že na škole učí celá řada významných profesorů a docentů. Když šlo ale o konkrétní jednotlivé obory, tak jejich personální zabezpečení bylo špatné," řekla Dvořáková. Komise s výtkou přišla už loni v září, od té doby se prý situace na škole ještě zhoršila. Garanti některých oborů navíc podle ní ke konci září odcházejí.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.