Výrobky ekologických zemědělců nakupuje čím dál více domácností v Česku. Zatímco v roce 2010 to bylo 37 procent, dnes biopotraviny nakupuje více než 41 procent domácností.

Ukázal to výzkum, který si nechalo zpracovat ministerstvo zemědělství. Výrazně se zvýšilo povědomí lidí o českém a evropském označení těchto výrobků.

Biopotraviny

Biopotraviny jsou pěstované v ekologickém zemědělství. Nepoužívají se na ně žádné chemické prostředky, jakou jsou umělá hnojiva a postřiky. Během výroby produktů do nich nejsou přidávány žádné chemické konzervační látky, barviva ani aromata.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.