V areálu České televize na Kavčích horách stojí velká zahnutá prosklená budova zvaná Rohlík. V jejím přízemí se nachází prostorná restaurace pro veřejnost. Dobré místo na rozhovor se dvěma mladými herci, kteří sehráli hlavní postavy v novém ambiciózním českém filmu, a proto je hned po tomto interview čeká další, tentokrát televizní.

Ve vestibulu budovy se na příchozí vrhá velký bílý žralok s otevřenou tlamou. Nejméně tři metry dlouhá mohutná bestie z umělé hmoty zavěšená pod stropem. "Hele, oni jsou fakt takhle velký?" vyděsí se Vladimír Polívka, když pod tou dravou parybou procházíme. "Já se těchhle věcí hrozně bojím," prohodí směrem k Johaně Matouškové a ať už to myslí vážně, nebo jako vtipnou hereckou improvizaci, za ty skleněné dveře do restaurace, kam na něj žralok nemůže, z nás pronikne nejrychleji.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.