Jedním z největších překvapení letošních voleb jsou Mariánské Lázně. Staly se totiž prvním a jediným městem, ve kterém vyhrála Česká pirátská strana, a zároveň mají šanci mít historicky prvního člověka na postu starosty v zemi. Podle výsledků by se jím mohl stát Ondřej Knotek, někdejší kriminalista a nynější ředitel oddělení kvality ve strojírenské firmě.

Jaké jsou vaše zkušenosti s politikou?

S politikou jako takovou nemáme zkušenost aktivně. Celá naše kandidátka byla založena na tom, že dáme dohromady tým lidí, který zatím nikdy nikam nekandidoval a s politikou nebyl spojen. Ta naše největší přednost je zároveň určitá slabina, protože se státní správou přímou praxi nemáme. Ale zato máme praxi z podniků, kde zastáváme docela zajímavé a zodpovědné funkce. Sám to nedokážu posoudit, jestli spíše bohužel, nebo bohudík.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.