Finanční správa ještě do konce letošního roku připravuje několik dražeb movitých a nemovitých věcí, které byly zabaveny během kontrolních akcí u daňových dlužníků nebo při odhalování daňových úniků.

Na konci listopadu rozhodne kladívko licitátora například o areálu bývalé likérky Dolany u Olomouce, jehož vyvolávací cena je 5,4 milionu korun, nebo bývalé drožďárny Pavlovičky za téměř tři a půl milionu korun.

V dražební nabídce jsou dále vozy prémiových značek jako BMW, Audi nebo třeba Bentley. Jedno takové, konkrétně model Continental Flying Spur, se v Praze bude dražit ve středu 29. října a jeho vyvolávací cena začíná na částce půl milionu korun.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.