Světoznámý režisér Robert Rodriguez natočil po devíti letech pokračování svého filmu na motivy temných komiksových příběhů Sin City, který nese podtitul Město hříchu. V rozhovoru Rodriguez líčí, kterak se takový vizuálně uhrančivý snímek rodí.

Jak se na filmové plátno převádí tak známý a obrazově výrazný komiks, jakým je Sin City?

Už jsem měl naštěstí zkušenosti z prvního Sin City. Šlo o to, najít způsob, jak dobře uchopit tento grafický román, který je noirový, abstraktní a velmi specifický. Abych byl schopný tenhle výjimečný zločinecký příběh vůbec zfilmovat, musel jsem se naučit používat celou řadu nových technologií – zelené plátno, digitální kameru a spoustu speciálních efektů.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.