Evropský trh začíná být pro české advokáty malý. Právníci ucítili nové příležitosti v Asii a hodlají si sáhnout na peníze, které do Evropy potečou z tamějších trhů. Teoreticky i v souvislosti s možnou dostavbou Temelína. Nejčerstvěji to podle týdeníku Ekonom dokazuje účast partnerů významných českých advokátních kanceláří Jana Kříže, Jiřího Horníka a Romana Kramaříka na říjnové cestě prezidenta Miloše Zemana do Číny.

"Zajímáme se o firmy v jejich energetickém průmyslu, které by naopak mohly potřebovat nějaké dodávky či akvizice u nás," zdůvodňuje v týdeníku Ekonom svoji účast na prezidentově misi Roman Kramařík, partner kanceláře JŠK. "Čína je zajímavá zejména pro výrobní a obchodní společnosti v České republice a my některé z nich zastupujeme při sjednávání smluv. Jde zejména o podniky z oblasti energetického a strojírenského průmyslu," říká pak Jan Kříž.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.