Ministerstvo zemědělství spolu s Potravinářskou komorou vyšlou misi do USA, kde americkým obchodním řetězcům včetně gigantu Wal-Mart představí některé české potraviny. Zatím vybírají jednotlivé české firmy, například americký prodejce H. E. B. podle informací ministerstva projevil zájem o bezlepkové potraviny a bioprodukty.

Už v polovině října se ministr Marian Jurečka (KDU-ČSL) setkal s ředitelem obchodů H. E. B., rozšířených v americkém Texasu a v Mexiku. Podobně jednali i čeští zástupci s největším světovým maloobchodním řetězcem Wal-Mart.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.