Na pražské náplavce u Rašínova nábřeží by se na přes rok mohla otevřít nová kavárna, ale i služebna městské policie. Břehy, nábřeží i náplavky v hlavním městě by měly v příštích letech procházet obměnou. Právě Rašínovo nábřeží bude první cíl z Koncepce pražských břehů, kterou schválila rada bývalého primátora Tomáše Hudečka (nestraník, v klubu TOP 09) letos v únoru.

Už příští rok by měla vzniknout nová zastávka přívozu. Ten by měl stavět pod tramvajovou zastávkou na Výtoni a měl by jezdit i na Hořejší nábřeží na Smíchov. V sezoně 2016 by se pak na náplavce měl otevřít i prostor pro služby, které tady dosud chyběly – tedy například občerstvení. Plán počítá s otevřením dvou dalších kobek. Na jejich využití město vypíše veřejné zakázky.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.