Na bývalého primátora Tomáše Hudečka (nestraník, dříve TOP 09), architekta Pavla Hniličku a náměstka ministryně pro místní rozvoj Ondřeje Votrubu někdo podal trestní oznámení kvůli pražským stavebním předpisům. S informací přišla televize Nova. Všichni tři se podle oznámení dopustili zneužití pravomoci úřední osoby se způsobením škody velkého rozsahu.

Policie dosud nikoho z nich neobvinila. 

Informace přišla v době, kdy o vyhlášce, která vadí reklamním společnostem, bude rozhodovat nová rada koalice ANO, ČSSD a Trojkoalice. Protikorupční policie, kam údajně bylo trestní oznámení podáno, to nepotvrdila. Nic o něm neví ani Hudeček, Hnilička, který je garantem stavebních přepisů, ani Votruba.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.