Mobilní operátor T-Mobile se rozhodl, že se zaměří na komunitní projekty a podpoří je v jejich rozvíjení. V letošním ročníku grantové výzvy Mluvme spolu získá peníze devět projektů.

Neziskové organizace na jejich realizaci dostanou ze speciálního Fondu T-Mobile až 300 000 korun na přihlášený projekt. Navíc mohou od ledna 2015 čerpat bezplatné dvouleté vzdělávání v rámci Akademie Fondu T-Mobile.

Stěžejními tématy výzvy byly komunikace, spolupráce a integrace. Všechny organizace se tak pokusí vyřešit konkrétní problémy v místních komunitách, přičemž do svých záměrů zapojí i znevýhodněné skupiny lidí. 

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.