Už v neděli 4. ledna odvysílá Frekvence 1 první Prezidentský Pressklub, tedy pořad, ve kterém moderátor Luboš Xaver Veselý povede rozhovor s prezidentem Milošem Zemanem. Půjde o obdobu Hovorů z Lán, které dosud přenášel Český rozhlas (ČRo). Prezident ale v posledním vydání mluvil vulgárně, a vedení rozhlasu proto chtělo Hovory z Lán předtáčet.

Na to Hrad nepřistoupil a domluvil si spolupráci s Frekvencí 1. Ta se případných vulgarit ve vysílání nebojí. "Pan prezident byl zvolen ve svobodné přímé volbě. Jeho slovník patří jemu," řekl HN prezident Frekvence 1 Michel Fleischmann.

Zároveň dodal, že "zákon o rozhlasovém a televizním vysílání nepočítá s pokutováním za vulgarity". Například Český rozhlas kvůli Hovorům z Lán, ve kterých prezident pronášel slova kun*a nebo zkur*ili, dostal jen upozornění.

Navíc díky Zemanově mluvě se Český rozhlas dostal snad do všech českých médií. A taková bezplatná reklama by se Frekvenci 1 také určitě hodila.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.