V nabídce aplikace TV4you, která umožňuje sledovat televizní vysílání v mobilech či tabletech, je nově dostupná i televize Festival. Ta se od ostatních stanic, které lidé v aplikaci najdou, odlišuje. Na rozdíl od ČT, Novy nebo například Primy je možné naladit Festival pouze v TV4you.

A ta musí za poskytnutý prostor platit. Bývalý ředitel ČT a exministr kultury Jiří Balvín, který za aplikací stojí, tak našel způsob, jak začít vydělávat. "Televizi Festival poskytujeme prostor za 27 tisíc korun měsíčně," řekl Hospodářským novinám. To je prý mnohem víc, než kolik získává z reklamy.

Festival je zatím jediný, kdo za místo v TV4you platí. Prostor v aplikaci ale teď začal Balvínův spolek nabízet i stanicím, které vysílají digitálně například jen v určitém regionu. "U nás se mohou dostat do celoplošného vysílání za zcela odlišné peníze," láká Balvín.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.