Jeden z největších prodejců elektroniky v Česku mohl před Vánoci zaměnit dva typy čtečky Kindle. Nelze vyloučit, že zákazníci společnosti Datart si z obchodu odnesli jiný model, než za který zaplatili. 

Datart připouští, že mohlo dojít k chybě, a celou věc začal šetřit. V prodejnách nyní probíhají inventury. Ani po jejich skončení ale firma nechce říci, kolika lidí se problém týká.

Datart minimálně v jednom případě prodal místo Kindle Paperwhite 2 v hodnotě čtyř tisíc korun za stejnou cenu o polovinu levnější Kindle Touch.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.