Aktuální výtisk časopisu Charlie Hebdo se nakonec do Česka dostane. Distribuční společnost CZ Press kvůli velkému zájmu satirický týdeník objednala. Do Česka přijde minimálně 300 výtisků, francouzské vydavatelství MLP objednávku potvrdilo. Společnost objednala francouzskou i anglickou verzi. 

Na stáncích se ale s největší pravděpodobností objeví jen málo výtisků.

"Máme takový zájem, že to většinou budeme posílat lidem doporučeně, do maloobchodních sítí toho půjde opravdu minimum," řekla HN zaměstnankyně z CZ Press, která si nepřála zveřejnit své jméno. Několik výtisků by se ale mělo objevit v sítích trafik Relay a Inmedio, které patří pod francouzskou skupinu Lagardére. Relay ho bude prodávat ve větších městech na stáncích, kde je běžně k dostání zahraniční tisk. Tedy na letištích nebo pražském hlavním nádraží.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.