Prezident Miloš Zeman během svého projevu na pražské konferenci při příležitosti 70. výročí osvobození Osvětimi vyzval ke společné vojenské akci proti Islámského státu (IS). Řekl rovněž, že světu nyní hrozí "superholokaust".

Zeman připodobnil IS k nacistickému Německu ve 30. letech minulého století. "Nevím, kdo z vás viděl mapu islámského chalífátu roku 2020. Je to mapa, která zabírá půlku Evropy, Afriky a část Asie. Řekli byste, že takovou mapu mohl sestavit jen blázen. Adolf Hitler byl ale také blázen, a přesto se jeho vize zotročené judenfrei Evropy téměř naplnila," dodal.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.