V sobotu 31. ledna bude plavecký stadion v pražském Podolí patřit dobročinnému plavání. Od 11.00 do 16.00 hodin budou v Podolí plavat lidé, kteří chtějí podpořit nevidomého plavce Miroslava Smrčku na cestě za jeho snem, tedy reprezentací České republiky na paralympiádě v Rio de Janeiru. Akce s názvem Plavání Potmě se zúčastní i řada známých osobností ze světa sportu i filmu. 

„Za běžné vstupné do Podolí, tedy 99Kč na 90 minut, čeká na návštěvníky bohatý doprovodný program. Čtyřicet korun z každé vstupenky přitom putuje do sbírky Světluška na podporu plaveckých aktivit Miroslava Smrčky a splnění jeho životního snu,“ říká Přemysl Filip, ředitel Nadačního fondu Českého rozhlasu, který v rámci sbírkového projektu Světluška Plavání Potmě organizuje.

Kromě plavání potmě ve speciálně zatmavených brýlích a s asistentem na břehu nabídne Světluška masáže od nevidomých masérů, možnost vyzkoušet si aquazorbing a další vodní atrakce nebo příležitost nechat se vyfotografovat ve fotobudce.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.