Některé změny, které nastanou v pražské MHD po dubnovém otevření nového úseku metra A, se nelíbí vedením městských částí ani lidem. Řada radnic proto vyzvala občany, aby posílali své připomínky.

Nejvíce stížností - kolem tří tisíc - dorazilo na radnici Prahy 6. Tato městská část totiž uspořádala na webu anketu ke každé lince, takže lidem se připomínkovalo mnohem snadněji.

Aktivní byli i obyvatelé Prahy 7. Zaslali přibližně 500 podnětů. "Zhruba 80 procent se jich týkalo toho, aby tramvaj číslo 12 i nadále jezdila přes Letnou. Podle návrhu se má od dubna vrátit na nábřeží, kde jezdila do roku 2012. Za dvanáctku budeme bojovat ze všech sil," řekl místostarosta Prahy 7 Ondřej Mirovský (Strana zelených), který má na starosti dopravu.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.