Soukromá Univerzita Jana Amose Komenského (UJAK) dostala seznam podmínek a termíny, do kterých musí každou z nich splnit. Pokud by tak neučinila, tak tisíc studentů oboru Speciální pedagogika - učitelství, kterému v prosinci skončila akreditace, nebude moci na UJAK dostudovat.

Požadavky vytvořila šéfka Akreditační komise Vladimíra Dvořáková ve spolupráci s děkany a proděkany pedagogických fakult Univerzity Karlovy v Praze, Masarykovy univerzity v Brně a Univerzity Palackého v Olomouci.

Ti se na středeční schůzce zároveň dohodli, že na plnění podmínek bude od začátku března dohlížet speciální skupina, kterou budou tvořit odborníci na speciální pedagogiku z uvedených fakult i zástupci Akreditační komise.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.