Projekt FuckUp Nights vznikl proto, aby ukázal, že za úspěchem bývá také velká řada neúspěchů. Akce, která se po roce od svého vzniku koná po celém světě, je už i v Praze. Do Česka ji přivezl Tomáš Studeník ze společnosti Confidence Digital.

Hned na první večer se přihlásilo více než tři sta lidí. Dvě stě návštěvníků nakonec skutečně dorazilo, s čímž organizátoři vůbec nepočítali. Zprávy o akci se totiž šířily jen v různých skupinách na Facebooku nebo přes pozvání přátel.

"Je to model ledovce. Nahoře vyčuhuje úspěch, ale pod tím je devadesát procent všeho, co se podělalo, a to, o čem lidi většinou nemluví. Tahle akce má ukázat těch devadesát procent toho, co nefungovalo," říká v rozhovoru pro Hospodářské noviny Studeník. 

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.