Ministr školství Marcel Chládek (ČSSD) v pátek navrhl, aby se státních závěrečných zkoušek v oboru speciální pedagogika - učitelství na Univerzitě Jana Amose Komenského (UJAK) účastnil kromě vyučujících z dalších pedagogických fakult také zástupce ministerstva.

"Měla by tam být nezávislost posouzení. U státnic by mohl být nominant ministerstva, nezávislý odborník, který bude dohlížet na průběh zkoušek. Chceme, aby studenti mohli dostudovat, ale kvalitně," řekl. 

Chládek bude o situaci okolo neprodloužení akreditace magisterskému oboru Univerzity Jana Amose Komenského (UJAK) v příštím týdnu znovu jednat s Akreditační komisí a vedením univerzity. V pátek školu navštívil, mluvil s vedením a studenty. 

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.