Na víkendovém sněmu hnutí ANO média i političtí reprezentanti zkritizovali téměř vše. Až příliš okázalou jednotu, silné zastoupení lidí napojených na holding Agrofert ve stranickém vedení nebo chybějící diskusi.

Jedním z mála, koho se kritika nedotkla, je nový místopředseda Petr Vokřál. Brněnský primátor má za sebou raketový politický vzestup a během roku se z úplného nováčka vyšplhal až do nejvyšších pater celostátní politiky. A rozhodně má předpoklady pro to, aby se brzy stal jednou z nejvýraznějších tváří hnutí.

"Politika byla vždycky to poslední, co jsem chtěl dělat. Myslím totiž, že to je místo s nejvyšší koncentrací lidí, u kterých se míjí ambice se schopnostmi," vyprávěl s úsměvem jednapadesátiletý bývalý vrcholový manažer.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.