Na pražskou primátorku Adrianu Krnáčovou (ANO) míří trestní oznámení a opozice chce, aby odstoupila. To vše kvůli e-mailové konverzaci s Abigail Schaefferovou, ředitelkou firmy Guyana Holdings, pod kterou patří i Copa Retail - majitel Škodova paláce, kde sídlí většina magistrátních úředníků.

Ačkoli je Praha se společností ve sporu, v e-mailech se Krnáčová se Schaefferovou domlouvá na výběru právníků pro hlavní město. "Abychom vyjednali dohodu, tak potřebujeme, aby obě dvě strany byly zastoupeny kvalitními, kompetentními právníky," říká k tomu Schaefferová, která celou věc chápe jako nedorozumění. 

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.