David Rath právě odjel a manželé Kottovi sedí v kuchyni své vily sami. A tajně namontované policejní odposlechy zachycují jednu z mnoha debat o penězích. "Říkala jsem si: Chci vydělat padesát milionů… Jsem si říkala, hele, to když vydělám, tak se budu cítit, že jako opravdu nebudu mít strach, že budu žít v nouzi, rozumíš? A vem si dneska, mám takovejch pětašedesát," počítá na záznamu Kateřina Kottová.

Bývalá šéfka středočeských nemocnic a její manžel Petr Kott mají jít podle úterního nepravomocného rozsudku na 7,5 roku do vězení za osm uplacených zakázek.

Státní zástupce Petr Jirát je ale přesvědčen, že korupčních tendrů bylo mnohem víc, než kolik jich dokázali policisté odhalit. "Obžalovaní určitě mají někde schované peníze, které jsme nenašli. Důkazy to ostatně naznačují," potvrdil HN Jirát.

Rathova spolupracovnice Šárka Alexa dostala u soudu dva roky podmínku – čtěte ZDE

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Státní zástupce Petr Jirát je přesvědčen, že obžalovaní někde schovávají peníze, které policie neodhalila.
  • Soudce nařídil, aby manželům propadly pouze miliony nalezené ve sklepě, peníze na účtech a cenné papíry.
  • Kottovi mají jít na 7,5 roku do vězení, rozsudek nad Rathem padne pravděpodobně v květnu.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
reklama
reklama