Desítky pražských a středočeských základních škol dostaly pozvánku na hokej. Organizátoři květnového mistrovství světa, které se bude konat v Praze a Ostravě, každé škole v e-mailu nabízejí až pěta­dvacet volných vstupenek na vybraná utkání chystaného šampionátu.

Možnost navštívit jeden ze čtyř duelů: Kanada–Rakousko, Švýcarsko–Německo, Rakousko–Lotyšsko či Německo–Rakousko, přišla také do e-mailové schránky Jitky Vlčkové, ředitelky pražské Základní školy Podbělohorská. Rozhodla se ale, že nabídku nevyužije. "My máme ve škole jen malé děti, první stupeň. Takže jsme si řekli, že se nás to netýká, není to pro nás vhodné," vysvětluje Vlčková.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.