Příběh Milana Holomka je velkou záhadou české advokacie. Vyhledávaný zkušený právník ze Zlína ze dne na den zkrachoval – když se provalilo, že lidem a firmám dluží skoro půl miliardy korun.

Holomek si půjčoval na směnky a podle policie páchal i největší advokátský hřích: nechával si miliony, jež si k němu dávali klienti do úschovy. O záhadný případ jde proto, že sedmapadesátiletý Holomek, dnes oficiálně nezaměstnaný a bez majetku, nedokáže říct, kam všechny peníze přišly.

"Akumuloval jsem je do jednoho velkého projektu," naznačil poněkud tajemně v pondělí u soudu, od něhož může odejít s až desetiletým vězením.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.