"Pššt! Pan Babiš mluví," ozvalo se tiše v davu, k němuž právě řečnil český ministr financí. Společně se starostou Prahy 1 Oldřichem Lomeckým (TOP 09) a Adrianou Krnáčovou (ANO) Andrej Babiš zrovna zahajoval 150. plavební sezónu na parníku Vyšehrad.

Hned poté se politici z ANO přesunuli na jinou loď – na Šumavu, kde už na ně trpělivě čekalo sto dvacet mladých z celé republiky, členů nově vznikající mládežnické organizace. A také tácy plné koblih.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • V pátek ráno vyplulo v Praze na Vltavu plavidlo s nápisem "Jsme na jedné lodi".
  • V jeho útrobách posvětil vicepremiér Babiš společně s dalšími vysokými představiteli hnutí ANO vznik mládežnické organizace Mladé ANO.
  • Dorazil mimo jiné žokej Josef Váňa, primátorka Prahy Adriana Krnáčová či ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová, která přijela na koloběžce.
  • Mezi občerstvením nechyběly ani tácy plné koblih - samozřejmě od Agrofertu.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.