Nasadíte si helmu a můžete si prohlížet umělecká díla stojící na vašem stole, studovat lidské tělo nebo prozkoumávat ve vlastní pracovně návrh nové budovy a jejího zasazení do prostoru, aniž byste si umazali boty od bláta na staveništi. Brýle Microsoft HoloLens slibují praktické pojetí "rozšířené reality", propojení reálného světa s počítačovými informacemi.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Během pouhých tří měsíců dotáhl Microsoft své chytré brýle HoloLens téměř do finální podoby. Nyní je poskytl k vyzkoušení odborníkům.
  • Cenu a termín uvedení na trh softwarový gigant zatím nezveřejnil. Prodávat je ale začne ještě letos.
  • Brýle neodříznou uživatele od skutečného světa, ale promítnou do něj obživlé digitální objekty.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.

Týden s technologiemi Otakara Schöna

Události posledního týdne ve světě technologií podle Otakara Schöna

Editor rubriky Tech Otakar Schön pro Vás vybírá nejzajímavější nebo nejzásadnější události ze světa technologií, které se odehrály v uplynulém týdnu. Každé pondělí ráno najdete ve své mailové schránce.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru