Dokud byli ve výtahu sami, starý Alfred Hitchcock mladému Peteru Bogdanovichovi nic neříkal. Jakmile však přistoupilo pár hotelových hostů, Hitchcock začal hrobovým hlasem vyprávět. "Bylo to úděsné. Ležel tam a krev mu tekla z ucha i z úst."

Cestující Hitchcockův hlas poznali. "Všiml jsem si, že na podlaze je krvavá louže. I šaty měl celé od krve." Uši nastražené. "Ptám se: Člověče, co se vám přihodilo?" Hitchcock se nakloní a pak, už tišeji, dodává: "A víte, co mi řekl?" Cink. Výtah dojel do přízemí. Nikdo se nehýbe, všichni chtějí slyšet konec. Jenže Hitchcock mlčí a cestujícím nezbývá než pomalu, zklamaně vystoupit. Když jsou zase sami, Bogdanovich už to nevydrží: "Propána, tak co řekl?" A Hitchcock jen mávne rukou: "Ale nic. To je jen moje výtahová historka."

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.