Prázdniny jsou v plném proudu a studenti vysokých škol mají před sebou důležitý úkol. Pokud pro následující školní rok raději nedají přednost pohodlí bytu, musí si rezervovat místo na kolejích. V soutěži Kolej roku letos hodnotilo přes 43 tisíc studentů 130 studentských ubytoven v celé České republice.

Vítězem letošního roku je kolej Univerzity Pardubice. Je znát, že ubytovaní u ní oceňují především společenské vyžití a okolí. "Kolej tvoří především lidi a ti jsou tady vážně nejlepší," komentuje ubytování v Pardubicích Patrik Doubek.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.