Brněnští exekutoři mají za sebou neobvyklou operaci. V posledním červencovém týdnu se vydali zabavit mražené potraviny celkem za 8 milionů korun. Na zásahu se kvůli velkému množství zboží podílelo celkem 10 týmů. HN to řekl tiskový mluvčí Finančního úřadu pro Jihomoravský kraj David Stančík. 

Mražené potraviny, navíc v takto velkém objemu, zabavoval finanční úřad vůbec poprvé. "Hmotný majetek zajišťujeme vždy, když je zřejmé, že dostupné finanční prostředky dlužníka nebudou na pokrytí celého dluhu stačit. V takovém případě zabavujeme vše. Nejčastěji to ale jsou motorová vozidla nebo pohonné hmoty," uvedl dále Stančík.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.