Česko zatím pošle do Libanonu kvůli pětici zmizelých Čechů náměstka ministra zahraničí Jakuba Kulhánka a ředitele Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ) Roberta Šlachtu. Původně plánovaná cesta ministra zahraničí Lubomíra Zaorálka se prozatím odkládá.

Rozhodlo tak ministerstvo zahraničí na dalším jednání krizového štábu.

O odložení cesty ho prý požádal libanonský protějšek Džibrán Básil s tím, že se Libanoncům nepodařilo shromáždit dostatečné zásadní informace, aby to cestu ministra ospravedlnilo. "Mluvil se mnou o tom, že v současné době je v Libanonu poměrně komplikovaná vnitropolitická situace, která také nepomáhá spolupráci mezi jednotlivými složkami," poznamenal Zaorálek.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.