Rostoucí spotřeba energie a nutnost ochrany klimatu budou hlavními tématy Mezinárodní konference o klimatických změnách, která se bude konat v prosinci v Paříži. Indie, jejíž spotřeba uhlí dynamicky roste, tak rozhodně není zemí, která by lepšímu energetickému hospodaření zrovna přispívala.

To se ale rozhodli změnit na Mezinárodním letišti Cochin v jižním indickém státě Kerala. Cochinské letiště se totiž stalo prvním letištěm na světě, které bude pohánět čistá solární energie. Informoval o tom zpravodajský server Time.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.