Policisté bleskově uzavřeli případ údajných úplatků na České poště.

Ve čtvrtek, dva týdny poté, co HN na případ upozornily, posílají k soudu oba dva hlavní aktéry: podnikatele Lukáše Čadka a dnes už bývalého člena středočeské ČSSD Kamila Choce.

Podnikatel Čadek se s poštou už několik let dohaduje o 27 milionů korun. V červnu se seznámil se sociálním demokratem Chocem, který mu nabídl:

Za dva miliony do stranické pokladny a milion pro ministra vnitra Milana Chovance dokážu zařídit, že své peníze dostanete.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Policie zvládla urychleně vyšetřit korupční kauzu České pošty. Podle ní se Kamil Choc s Lukášem Čadkem domlouvali na korupci.
  • Vyšetřovatelé využili tzv. zkráceného řízení, které umožňuje případy dostat co nejrychleji k soudu.
  • Na krku mají paragraf o nepřímém úplatkářství.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.