Sehnat Jana Pachla je poslední dobou problém, bývá celé dny někde v krušnohorských lesích, kde natáčí seriál Rapl, v němž je hlavní postavou detektiv Kuneš, prchlivý podivín z jiného tvůrcova seriálu Cirkus Bukowsky − na české poměry výjimečného noirového krimipříběhu. Nakonec jsme se sešli pár hodin před speciální předpremiérou filmu Gangster Ka pro investigativní novináře, bývalé vyšetřovatele a exministry vnitra.

V bulvárním tisku se zrovna spekulovalo o tom, že oficiální premiéra filmu by nemusela proběhnout v klidu, protože Krejčíř se bude chtít pomstít korunním svědkům, hlavně své bývalé pravé ruce a bodyguardovi z Jihoafrické republiky Miloši Potiškovi. Ale Pachl působil toho rána ve svém bytě kousek od Národního divadla poměrně nevzrušeně.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.