Prezident Miloš Zeman vyrazil do Vyšních Lhot na Frýdecko-Místecku. V obci, k níž patří utečenecký detenční tábor, podiskutoval s občany před obecním úřadem. Návštěvě tábora se ale vyhnul.

"Cizince nenavštěvuji, zvu si je k audienci na Pražský hrad," vysvětlil prezident, proč se nepodívá do detenčního tábora. "Pana prezidenta zajímají především názory českých občanů," odpověděl mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček na otázku, proč se prezident Zeman nepůjde podívat do zařízení pro uprchlíky.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Ve Vyšních Lhotách se občané těšili návštěvě prezidenta republiky. V diskusi s občany zopakoval, že uprchlíci nejsou vítáni.
  • Zařízení s uprchlíky, které se v obci nachází, však Miloš Zeman odmítl navštívit.
  • Na cestu do Vyšních Lhot s prezidentem překvapivě vyrazil i jeho kancléř Vratislav Mynář.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.