Izraelský prezident Reuven Rivlin poskytl HN krátce před svým úterním příjezdem do Prahy e-mailový rozhovor. V Praze jej čekají schůzky s prezidentem, premiérem a předsedy obou komor parlamentu. Zavítá také do Terezína.

Rivlin, jenž je celoživotním fanouškem jeruzalémského fotbalového klubu Beitar, pochází z renomované rodiny. Jeden jeho dávný předek žil ve středověké Praze. Je ženatý, má čtyři děti a plynně mluví arabsky. Do Prahy zavítal, přestože jeho zemi v tuto chvíli svírá nová vlna násilností páchaných palestinskými extremisty na náhodných lidech v ulicích či autobusových nádražích.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.