Bombová hrozba ve čtvrtek narušila provoz v okolí Poslanecké sněmovny, anonym také nahlásil bombu v pražské zoo, která kvůli tomu musela na několik hodin zavřít. Policisté teď zjistili, že obě měl na svědomí třicetiletý česky hovořící muž. Kromě toho nahlásil bomby na třech místech ve švýcarském Curychu.

Nejprve museli policisté do budovy Poslanecké sněmovny. "Přivolaní pyrotechnici následně konstatovali, že provedená prohlídka zmiňované budovy má negativní výsledek. Nicméně na nezbytně nutnou dobu bylo potřebné zastavit provoz na přilehlých komunikacích, což doslova paralyzovalo tamní silniční dopravu," uvedl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan. Na jednání sněmovny to podle jejího šéfa Jana Hamáčka nemělo vliv.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.