Malý sob Rusty sice není dost šikovný a silný, aby mohl střídat své bratry při tahání saní se Santou Clausem, ale je obětavý a má dobré srdce. Když Santovi zmizí seznamy hodných a zlobivých dětí, je sobík Rusty jedinou nadějí na záchranu Vánoc. Takový je příběh animované pohádky Vánoce v ohrožení, kterou v září odvysílala televize Barrandov Plus.

Skoro po třech měsících se kvůli tomu dostala pod drobnohled vysílací rady. V pohádce je totiž skoro minutu dlouhá obrazová propagace Coca‑Coly. A české zákony product placement v pořadech pro děti nedovolují.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.