Zjistit, kdo se premiéru Bohuslavu Sobotkovi prolomil do emailové pošty a vyvěsil ji na rasistickém webu White Media, bude pro policii komplikované. Možností je získání přístupových hesel počítačů, z nichž bylo prolomení vedeno. Kdyby detektivové kódy získali, mohlo by je to nasměrovat blíže k samotným hackerům. Další cestou, již policie zkouší, je získat přístupová hesla k samotnému webu. Ta by ji totiž mohla dovést k jeho současným provozovatelům. Detektivové o ně již čtyřikrát v minulosti žádali americké soudy, na jejichž území je web registrovaný, zatím však vždy neúspěšně.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.