Výrok prezidenta Miloše Zemana o kalašnikovu měl ve středu pokračování na schůzi Poslanecké sněmovny. Hned na začátku si vzala slovo místopředsedkyně ODS Miroslava Němcová, která požadovala po poslancích zařazení nového bodu. V něm měla sněmovna požadovat po prezidentovi omluvu za výrok, který pronesl na adresu premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD).

Němcová chtěla, aby sněmovna výroky prezidenta odmítla a schválila návrh, že směřují proti demokratickému řádu republiky. "A sněmovna by měla také přijmout usnesení, aby se prezident předsedovi vlády a veřejnosti omluvil," řekla Němcová.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.